REKLAMA
Znaleziono 453 wyników
Wrocław: Wkrótce otwarcie nowej Biedronki na Borku. Powstanie w Galaktyceartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Wkrótce otwarcie nowej Biedronki na Borku. Powstanie w Galaktyce
Park handlowy przy ulicy Ślężnej funkcjonuje od pięciu lat. Mieszczą się w nim m.in. całodobowy klub...
[Warszawa] Dwie nowe firmy wprowadzą się do biurowca D48 w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Dwie nowe firmy wprowadzą się do biurowca D48 w Warszawie
Biurowiec D48, zlokalizowany w samym centrum Służewca biznesowego, u zbiegu ulic Domaniewskiej i Pos...
Vendo Park Mogilnoinwestycja
Pokaż inwestycję
Vendo Park Mogilno
Mogilno, Powstańców Wielkopolskich
firma
Pokaż firmę
Mix Nieruchomości Sp. z o.o.
firma
Pokaż firmę
MIX-NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.
PGE wybuduje na Dolnym Śląsku w pobliżu Kompleksu Turów dwie farmy fotowoltaiczneartykuł
Pokaż artykuł
PGE wybuduje na Dolnym Śląsku w pobliżu Kompleksu Turów dwie farmy fotowoltaiczne
PGE Energia Odnawialna, spółka z Grupy PGE, wybuduje na terenie powiatu zgorzeleckiego w województwie dolnośląskim dwie jednomegawatowe farmy fotowoltaiczne PV Zawidów 1 i PV Zawidów 2. Obie instalacje powstaną do końca maja 2023 r. w pobliżu Kopalni i Elektrowni Turów – oddziałów spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna. Inwestycje zostaną dofinansowane ze środków Unii Europejskiej.
Wojsko nie będzie blokować budowy wiatraków w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Wojsko nie będzie blokować budowy wiatraków w Polsce
– Przygotowaliśmy w ministerstwie decyzję, która wprowadza większą przejrzystość przepisów, ogranicza uznaniowość i zwiększa przewidywalność procesu inwestycyjnego. Decyzja ta umożliwi rozwój farm wiatrowych na lądzie przy zachowaniu wymogów bezpieczeństwa państwa i potrzeb Sił Zbrojnych RP. Wiatraki dostarczają tańszą i bezpieczniejszą energię. Dają szansę na pozostawienie lepszego środowiska kolejnym pokoleniom, a przede wszystkim wzmacniają bezpieczeństwo państwa – poinformował wicepremier W. Kosiniak-Kamysz.
[śląskie] Eurosoft w MLP Tychyartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Eurosoft w MLP Tychy
Eurosoft, firma oferująca rozwiązania w zakresie środków ochrony pracy, wynajęła ponad 4.000 mkw. po...
[Bełchatów] Blok 858 MW w Elektrowni Bełchatów oficjalnie otwartyartykuł
Pokaż artykuł
[Bełchatów] Blok 858 MW w Elektrowni Bełchatów oficjalnie otwarty
Chłodnia kominowa o wysokości 180 m jest najwyższą chłodnią kominową w kraju i jedną z najwyższych w...
[mazowieckie] Nowy blok wybuduje Polimex-Mostostal i Hitachi Power Europeartykuł
Pokaż artykuł
[mazowieckie] Nowy blok wybuduje Polimex-Mostostal i Hitachi Power Europe
Przetarg na budowę bloku energetycznego o mocy do 1000 MW na parametry nadkrytyczne został rozstrzyg...
[Dolny Śląsk] Gigantyczna inwestycja KGHM w Głogowie za 2,5 miliarda złotych gotowaartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Gigantyczna inwestycja KGHM w Głogowie za 2,5 miliarda złotych gotowa
Ponad 2,5 mld zł kosztowała budowa zupełnie nowej linii produkcyjnej w należącej do KGHM Polska Mied...
firma
Pokaż firmę
Po-Moc OZE – kompleksowa obsługa inwestycji w zieloną energię
Głogów Małopolski, Kwiatowa 17
[Polska] Czy deweloperzy pomogą oszczędzać energię?artykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Czy deweloperzy pomogą oszczędzać energię?
Już w najbliższych tygodniach osoby budujące domy lub kupujące mieszkania będą mogły uzyskać dopłatę...
[mazowieckie] Kozienice: Enea ubezpieczyła budowę nowego blokuartykuł
Pokaż artykuł
[mazowieckie] Kozienice: Enea ubezpieczyła budowę nowego bloku
Enea Wytwarzanie podpisała umowę na ubezpieczenie procesu inwestycyjnego budowy nowego bloku 1075 MW...
[Zabrze] Konkurs na projekt rewitalizacji zabytkowej Elektrociepłowniartykuł
Pokaż artykuł
[Zabrze] Konkurs na projekt rewitalizacji zabytkowej Elektrociepłowni
Rozstrzygnięty został konkurs na projekt rewitalizacji Elektrociepłowni w Zabrzu. Był on skierowany...
W Gliwicach rusza jedna z najbardziej innowacyjnych inwestycji energetycznych w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
W Gliwicach rusza jedna z najbardziej innowacyjnych inwestycji energetycznych w Polsce
Na terenie Centralnej Oczyszczalni Ścieków Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji powstanie pompa ciepła o mocy ponad 12 MWt, która wykorzysta energię odpadową ze ścieków komunalnych. W praktyce oznacza to, że oczyszczona woda ściekowa ogrzeje kilka tysięcy gliwickich mieszkań. Będzie największym tego typu urządzeniem w województwie śląskim i jednym z największych w Polsce.
Grupa Unimot gasi węglowe kotły na Górnym Śląsku. Wielka transformacja byłej rafinerii w Czechowicach-Dziedzicachartykuł
Pokaż artykuł
Grupa Unimot gasi węglowe kotły na Górnym Śląsku. Wielka transformacja byłej rafinerii w Czechowicach-Dziedzicach
Śląsk żegna węgiel na rzecz nowoczesnego miksu paliwowego. Spółka RCEkoenergia, kluczowe ogniwo w strukturach Grupy Unimot – największej niezależnej grupy multienergetycznej w Polsce – oficjalnie podpisała umowę na dostawę, montaż i uruchomienie nowoczesnego kogeneratora gazowego połączonego z wytwornicą pary.
W woj. lubelskim powstanie nowy park handlowy. Znamy najemcówartykuł
Pokaż artykuł
W woj. lubelskim powstanie nowy park handlowy. Znamy najemców
W województwie lubelskim, we wschodniej części Polski, powstanie nowy park handlowy. Tym razem w liczącej ponad 54 tysiące mieszkańców Białej Podlaskiej. Marka parków handlowych M Park konsekwentnie rozwija się w ramach portfela nieruchomości komercyjnych M Core w Polsce. LCP Poland, part of M Core odpowiedzialne za zarządzanie oraz realizację wszystkich aktywów w kraju, ogłosiło właśnie start kolejnego projektu.
W Małopolsce powstanie nowy park handlowyartykuł
Pokaż artykuł
W Małopolsce powstanie nowy park handlowy
W województwie małopolskim powstanie kolejny nowy park handlowy. W Choczni pod Wadowicami, przy drodze krajowej DK52, rozpoczęły się przygotowania do realizacji parku handlowego o charakterze handlowo-usługowym. Inwestorem jest GLOBALCO, a generalnym wykonawcą będzie P.A. NOVA.
Co dalej z wielką Elektrownią Siersza?artykuł
Pokaż artykuł
Co dalej z wielką Elektrownią Siersza?
TAURON oraz Gmina Trzebinia podpisały list intencyjny, na mocy którego zobowiązały się do współpracy, tak by na obszarze zlokalizowanej na terenie Gminy Trzebinia Elektrowni Siersza w dalszym ciągu prowadzona była działalność gospodarcza, zwłaszcza w zakresie energetyki. Podpisanie listu intencyjnego poprzedziła nadzwyczajna sesja Rady Miasta, podczas której przedstawione zostały opcje inwestycyjne rozważane dla Elektrowni Siersza, a Radni wyrazili aprobatę dla proponowanych kierunków działania.
REKLAMA